Informace o zabezpečení a zárukách

Co je StubHub?

StubHub je největším světovým prodejcem vstupenek na více než 10 milionů dostupných živých sportovních, hudebních a divadelních akcí ve více než 40 zemích světa. Umožňujeme fanouškům kupovat a prodávat vstupenky kdykoli a kdekoli prostřednictvím našich stolních a mobilních možností.

Firma StubHub, kterou vlastní společnost eBay, přetvořila trh vstupenek v roce 2000 a zůstává v jeho čele díky neustálým inovacím. Naše inovativní myšlení vedlo k zavedení první aplikace na prodej vstupenek, prvního interaktivního nástroje k mapování sedadel, možnosti virtuálního zobrazení místa konání ve 360 stupních a technologii, která pomůže fanouškům ocenit své vstupenky a nalézt nejhodnotnější sedadla.

Firma StubHub si vyvinula více než 60 silných obchodních partnerství v MLB, NBA, NHL, MLS, NCAA a také AEG, AXS Spectra Ticketing & Fan Engagement. Díky akvizici Ticketbis v květnu 2016 se firma StubHub rozšířila na více než 40 dalších trhů.

Proč se zde udávají různé ceny?

Prodejci své vstupenky zveřejňují na naší webové stránce a nastavují cenu, kterou považují za vhodnou.

Ne všechny vstupenky mají stejnou cenu, jelikož každý prodávající má možnost si volně určit hodnotu své vstupenky, a to i v případě, že se hodnota nerovná původní ceně vstupenky. Z tohoto důvodu zde můžete nalézt vstupenky levnější či dražší než původní cena.

Jak chráníme kupující?

Prodejci obdrží platbu pouze, pokud kupující akci navštíví. Tímto způsobem můžeme zajistit, že je vstupenka pravá a že odpovídá místu, které si kupující zvolil.

Navíc musí všichni prodejci poskytnout informace o kreditní kartě, aby byla zaručena bezpečná a rychlá transakce.

Jak chráníme prodávající?

Po stanoveném počtu dní po ukončení akce je prodávajícímu automaticky zaručena platba za prodané vstupenky.

V případě problémů týkajících se plateb na straně prodávajícího, StubHub se postará o náklady, čímž ochrání kupující od případných nepříjemností.

Máte zákaznický servis?

Ano, nabízíme servis po celém světě. Spoléháme se na jak místní pobočky, tak individuální zákaznický servis přizpůsobený potřebám jednotlivých trhů.

Díky tomu jsme vždy po ruce uživatelům v jejich vlastním jazyce, vybaveni přesnými informacemi ohledně nákupů, prodejů nebo akcí.

Vyzvednutí vstupenky

Zaručujeme, že každá zde uvedená vstupenka dorazí včas před akcí.

Jakmile dojde k potvrzení nákupu, prodávající odesílá vstupenky na adresu uvedenou kupujícím.

Při nákupech na poslední chvíli jsou vstupenky doručovány osobně přímo v lokacích poblíž místa konání akce či na stadiónu. To je zavedeno z důvodu vyhnutí se jakýmkoliv neočekávaným problémům a ručí za bezpečné doručení vstupenek.

Mnoho vstupenek je podobných. Jak mám vědět, kterou vstupenku vybrat?

Zde jsou některé návrhy, kterými se lze řídit při výběru své vstupenky:

Proč si koupit vstupenky na StubHub?

Příslib firmy StubHub.

Co je to záruka FanProtectTM StubHub?

100% garance FanProtectTM každé objednávky s nepřetržitým zákaznickým servisem. Ručíme za každou objednávku, takže můžete nakupovat a prodávat vstupenky s naprostou jistotou.

FanProtectTM pro kupující

FanProtectTM pro prodejce

Ke zlepšení našich webových služeb používáme soubory cookie. Pokud budete pokračovat v prohlížení, bereme v úvahu, že souhlasíte s jeho použitím. Přečtěte si více o Cookie politika zde.